Gry mmorpg

Autorem artykułu jest kornpp
Aktualnie internet nie służy już tylko do poszukiwania potrzebnych informacji, czy do zapoznawania się z bieżącymi informacjami z kraju i ze świata. Obecnie możliwe jest granie w gry przeglądarkowe z milionami użytkowników z całego świata.

gra przegladarkowaNajwiększą popularnością w wirtualnym świecie cieszą się gry mmorpg, w których może konkurować ze sobą duża liczba graczy jednocześnie bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji i dodatków. Tradycyjna gra mmorpg stawia przed zawodnikiem określone zadanie do wykonania, które polega na pokonywaniu wrogów, rozwijaniu własnych umiejętności, budowaniu cywilizacji albo przezwyciężaniu pułapek i trudności.

Przykładem takiej gry jest BiteFight, w której gracze wcielając się w postać wampirów i wilkołaków, podróżują po mieście w poszukiwaniu kolejnych ofiar. Jest to zupełnie darmowa gra przeglądarkowa, która dzięki efektom specjalnym oraz bogatej grafice cieszy się dużym zainteresowaniem wśród męskiej części internautów. Równie popularną grą mmorpg jest SkyRama, w której zawodnicy rozwijają wirtualną sieć linii lotniskowych. Gra lotnisko wymaga od gracza nie tylko zręczności, ale także strategicznego myślenia i umiejętności przewidywania sytuacji. Zawodnik jest bowiem odpowiedzialny nie tylko za zaopatrzenie lotniska i samolotów, ale musi także zmierzyć się z obsługą lotniska, pilotowaniem samolotu oraz zdobywaniem niezbędnych funduszy. Ta gra również jest dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej i dlatego nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych programów, czy dodatków. Popularność serwisów społecznościowych, które udostępniły bezpłatne gry spowodowała, że dużym zainteresowaniem cieszy się także gra Farmerama, w której gracz wciela się w rolę rolnika zajmującego się własnym gospodarstwem. Zawodnik może być hodowcą, ogrodnikiem, albo sadownikiem, a wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów bohater ma do dyspozycji coraz więcej roślin i akcesoriów.

Przykładów gier mmorpg jest mnóstwo. Internauci mają do wyboru kilkadziesiąt rodzajów takich gier, które ze względu na darmowy dostęp przez przeglądarkę internetową do szerokiej gamy odbiorców oraz bogate efekty specjalne cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Artykuł pochodzi z serwisu
www.Artelis.pl

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *